Samen werken, voor een psychisch gezonde jeugd

Zoeken
Generic filters

Team

In het netwerk rondom het Kenniscentrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie werken wetenschappers, ouders en kinderen, hulpverleners, kinderpsychiaters, psychologen en nog veel meer. Het team op het kantoor van het Kenniscentrum zorgt dat zij wetenschappelijk onderbouwde, praktisch toepasbare informatie krijgen en met elkaar in verbinding blijven.

Hein Rijkenberg

Hein Rijkenberg

Directeur (interim)
h.rijkenberg@kkjp.devswitch.nl

Nienke Bekkema - beleidsmedewerker - Kenniscentrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie

Nienke Bekkema

Senior beleidsmedewerker
n.bekkema@kkjp.devswitch.nl

Anya Boelhouwer

Anya Boelhouwer

Communicatiemedewerker
a.boelhouwer@kkjp.devswitch.nl

Volg het Kenniscentrum

Jeroen Buchli

Jeroen Büchli

Senior beleidsmedewerker
j.buchli@kkjp.devswitch.nl

Maartje Van Den Essenburg

Maartje van den Essenburg

Senior beleidsmedewerker & Manager inhoud
m.vandenessenburg@kkjp.devswitch.nl

Isabel Gosselt

Isabel Gosselt

Junior beleidsmedewerker
i.gosselt@kkjp.devswitch.nl

Carolien Hoevers

Carolien Hoevers

Beleidsmedewerker
c.hoevers@kkjp.devswitch.nl

Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Eventmanager & communicatiemedewerker
n.hoogland@kkjp.devswitch.nl

Saskia Liefting

Saskia Liefting

Officemanager en beleidsmedewerker
s.liefting@kkjp.devswitch.nl

Charlotte van 't Spijker

Charlotte van 't Spijker

Medior beleidsmedewerker
c.vantspijker@kkjp.devswitch.nl

Sara Van Der Weerd

Sara van der Weerd

Senior beleidsmedewerker
s.vanderweerd@kkjp.devswitch.nl

Marieke Zwaanswijk

Marieke Zwaanswijk

Senior beleidsmedewerker
m.zwaanswijk@kkjp.devswitch.nl

    Reageren

    Kunnen we deze tekst verbeteren, of vond u niet precies wat u zocht? Laat het ons weten.

    Het Kenniscentrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie maakt gebruik van cookies voor analyse van het gebruik van deze website en om de website optimaal te laten werken. Uw bezoek blijft daarbij anoniem. Voor meer informatie, zie onze privacyverklaring

    De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

    Sluiten